polecam


Monika i Marcin Gajdowie

GajdyProwadzą działalność rekolekcyjną, konferencyjną i terapeutyczną. Pracują od wielu lat "z człowiekiem i dla człowieka" (pro homine). Szeroko pojmowana służba ludziom na styku psychologii i duchowości to ich pasja, powołanie zawodowe i wielka przygoda życiowa.
www.gajdy.pl

Fundacja Theosis

theosisFundacja ustanowiona przez Monikę i Marcina Gajdów, której celami są: działalność oświatowa i promocja stylu życia, opartego na wartościach chrześcijańskich, promocja metod psychoterapii uwzględniających światopogląd i filozofię chrześcijańską, w tym szczególnie Chrześcijańskiej Terapii Integralnej (ChTI) oraz działalność charytatywna.
www.fundacjatheosis.pl

 Przyjaciele Miłości Miłosiernej

Logo100To duchowa rodzina, która chce się formować wewnętrznie w duchowości Miłości Miłosiernej (duchowości „pustych rąk"). Łączy ich nas miłość do Kościoła Katolickiego oraz przekonanie, że słabość ludzka nie tylko nie stoi na drodze do Boga, ale dobrze przeżywana (w prawdzie, pokorze i cierpliwej pracy nad sobą) może stać się „pojemnością" na łaskę. Świeckimi inicjatorami Przyjaciół są małżonkowie Monika i Marcin Gajdowie.
www.przyjacielemm.pl

Przedszkole i szkoła podstawowa LOKOMOTYWA

LokomotywaStowarzyszenie, którego głównym celem jest stworzenie dzieciom optymalnych warunków do rozwoju, by były radosne, wrażliwe i twórcze, miały silną wolę oraz umiały w życiu dokonywać mądrych wyborów. Stawiają na przekazywanie i umacnianie wartości rodzinnych, wiary i patriotyzmu. Wspierają rodziców i wychowawców poprzez konferencje, wykłady i kursy.
www.lokomotywa.edu.pl

 

Robert Nitkowski   Gabinet Ginekologiczno - Położniczy

Nitkowski „W trosce o zdrowie Twoje i życie Twojego dziecka". Wyróżniony w plebiscycie organizowanym przez "Twój Styl", otrzymał tytuł: "Lekarz przyjacielem kobiety". „Miejsce, do którego zapraszam zaprojektowały kobiety (min. moja żona) z myślą o kobietach i ich komforcie, jaki powinny mieć podczas wizyty u lekarza ginekologa położnika. Ze swojej strony dokładam wszelkich starań, aby każda pacjentka, która do mnie przyjdzie, miała zapewnioną nie tylko profesjonalną opiekę, ale też atmosferę życzliwości i indywidualne podejście."
www.nitkowski.pl